COŞKUN ERGÜL / Ankara – Kurtulmuş dün ilk olarak DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatımoğulları Oruç ve Tuncer Bakırhan ile görüştü. Ardından SP Grup Başkanı Selçuk Özdağ ve İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ile bir araya geldi. Kurtulmuş, “Diğer siyasi partilerle de görüşmeleri tamamladıktan sonra usul belirleyerek, muhtemelen önümüzdeki ekim ayı gibi, bu işin muhtevasına ilişkin tartışmalara başlanabileceğini görüyorum. Siyaset, diyalog içerisinde çözüm üretme yeridir” dedi.
Related Posts
İzmir’de 5 kişinin öldüğü patlamada korkunç ihmal ortaya çıktı
Torbalı Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında edinilen bilgilere göre, patlamanın olduğu lokantayı, tutuklanan iş yeri sahibi G.K. isimli şahıs geçen sene ağustos ayında oğluyla işletmeye açtı. Kadın, oğlunun 4 ay sonra başka bir …
Evine girdikleri kişiyi bağlayıp soygun yaptılar: Köpeğini bile çaldılar!
Avcılar’da evine girdikleri Iraklı adamın ellerini ve ayakların bağlayıp evden para ve köpeğini çalan 6 Filistinli yakalandı.
Diplomaside kadın zarafeti
Dışişleri Bakan Yardımcısı Berris Ekinci, Türkiye’de görev yapan kadın büyükelçileri makamında kabul etti.